Nasiona konopi

Internet jest przestrzenią, w której miejsce dla siebie może wyszukać każdy. Bez względu na to,czy jest się samotną matką, biznesmenem czy sprzedawcą.

W sieci każda taka osoba może mieć stronę, dzięki której zaistnieje w wirtualnej przestrzenią. Kidy jest się biznesmenem w sieci na pewno ma się stronę, która jest strona firmową i sprzyja rozwijaniu własnego interesu. Gdy jest się sprzedawcą, można tu mieć sklep internetowy, gdzie będzie się sprzedawało nasiona konopi. Gdy na posiadane własnej strony decyduje się samotna mamunia, najczęściej jest to blog, dzięki któremu w pewnym stopniu radzi ona sobie z tym, co przynosi jej życie.
Internet jest też miejscem, gdzie ludzie szukają tego, co jest im niezbędne, ludzi potrzebują bardzo różnych rzeczy. Niektórzy na przykład prowadza poszukiwania wózka do biegania lub zajęć jogi w najbliższej okolicy. Do sieci zaglądają i tacy, którzy pragną zapoznać się z ofertą, jaką posiada growshop Warszawa. Jeszce inni spędzają czas w sieci tylko i jedynie na wertowaniu stron portalu społecznościowego, na którym konto mają. Ich całkiem nie będzie interesował nasiona marihuany sklep. Co ważniejsze, oni wręcz nie będą mieli pojęcia o tym, że taki sklep w ogóle działa. Bo prawda jest taka, że żaden człowiek nie jest w stanie stwierdzić, ile i jakich stron działa w sieci. Niemożliwością jest też odwiedzenie ich wszystkich. Zabrakłoby na to życia i byłoby to raczej bezcelowe działanie. Bo po co komu mieć świadomość tego, co znajduje się na każdej stronie internetowej?
Więcej: feminizowane nasiona konopi.