Korzystny podział majątku

Stojąc przed ślubnym ołtarzem, wielu z nas liczy na szczęśliwy związek, który będzie trwał, aż do naszej śmierci. Niestety życie pisze nam bardzo różne scenariusze i po wielu latach małżeństwa przyszedł czas na rozwód. Sama sprawa rozwodowa nie jest natomiast tak emocjonującym procesem, jak podział majątku Poznań.

Zebrany przez wiele lat wspólnie majątek niełatwo jest podzielić, w szczególności gdy obie strony nie dokładały się po równo do jego budowy. Na nieszczęście polskie prawo wyraźnie nakazuje uczciwy podział majątku, chociaż bez wątpienia są odstępstwa od tej reguły, o czym doskonale wiedzą doświadczeni prawnicy. Jeżeli zatem posiadacie faktycznie pokaźny majątek do podziału, a druga strona na pewno nie odpuści wręcz jednego krzesła, to warto zainwestować w odpowiedniego adwokata.
Podział majątku adwokat przeprowadzi dla was bezbłędnie, abyście uzyskali jak największą korzyść. Warto oczywiście zatrudnić adwokata także do sprawy rozwodowej, jeżeli już zdecydowaliście się na wyrok z orzeczeniem o winie. Strona winna może otrzymać znacznie mniejszą część wspólnego majątku. Teoretycznie może wam się wydawać, że nie istnieje żaden sposób, ażeby rozpad małżeństwa został orzeczony z waszej winy. W praktyce odpowiedni prawnik niemal byłego męża albo żony jest wstanie udowodnić praktycznie wszystko. Jeżeli już więc gra toczy się o de facto bardzo duże środki finansowe, to warto zdecydować się na podjęcie współpracy z doświadczonym adwokatem, który poprowadzi zarówno waszą sprawę rozwodową, jak i podział majątku. Dzięki niemu na pewno będziecie usatysfakcjonowani ostatecznym wyrokiem sądu.
Zobacz: podział majątku adwokat.