Co to jest auto detailing

Firma DK detailing, we własnejej ofercie ma usługi, które zabezpieczą auto przed uszkodzeniami, których ofiarą łatwo się stać podczas codziennej jazdy samochodem. Najczęstszym uszkodzeniem, które spotyka auta poruszające się po Łodzi, jest zadrapanie lakieru. Naprawa lakieru w salonie kosztuje krocie, czemu naprzeciwko wychodzi DK detailing, mając we własnejej ofercie usługi jak korekta lakieru Łódź – dla tych którzy nie pomyśleli o potencjalnych zadrapaniach uprzednio, jednak dla chcących zabezpieczyć się przed ewentualnym uszkodzeniem lakieru DK detailing oferuje folię PPF Łódź – bezbarwną folię chroniącą lakier przed uszkodzeniami spowodowanymi przez drobne kamyczki, piasek, otarcia o krawężnik, oraz złośliwe zadrapania lakieru kluczami albo innym ostrym przedmiotem.

Folia PPF Łódź to świetne rozwiązanie dla osób, którym zależy na utrzymaniu samochodu w najlepszej możliwej kondycji, bez konieczności częstych wizyt w urzędowych serwisach w celu naprawy niewiele bardzo istotnych, lecz oszpecających auto uszkodzeń.
Folia PPF Łódź to gruba na ponad 200 mikronów, lecz niezauważalna dla innych uczestników ruchu ulicznego i przechodniów, folia zabezpieczająca auto od wszelkich zadrapań, która w przeciwieństwie do innych folii zabezpieczających nie zmienia wyglądu samochodu i jest neutralna dla znajdującego się pod nią lakieru, dzięki czemu nie trzeba martwić się, że lakier zostanie zepsuty w trakcie usuwania folii. Wielu klientów decyduje się na pakiet korekta lakieru Łódź w zestawie z założeniem folii ochronnej, by ich naprawiony lakier mógł oszałamiać każdego, kto zobaczy auto na Łódzkich ulicach przez bardzo długie lata.

Zobacz: powłoki ceramiczne łódź.