Materiałowe torby firmowe jako sposób na skuteczny marketing

W trosce o ochronę środowiska i zmniejszenie ilości odpadów, odchodzimy od plastikowych reklamówek. Ich miejsce zajmują eko torby i worki bawełniane. Jedno bądź wielokolorowe, mogą być świetnym nośnikiem promocji.

Sporą powierzchnię można wykorzystać w celu zamieszczenia hasła prezentującego konkretny pogląd, postawę albo zachętę do działania. Można też wyeksponować logo firmy czy wizerunek konkretnego produktu, utrwalając w ten sposób nazwę, markę czy produkt w świadomości ewentualnych konsumentów.
Po złożeniu zajmuje bardzo niewiele miejsca, więc można ją trzymać w podręcznej torebce na wypadek niespodziewanych zakupów. Zupełnie inaczej niż jej plastikowa odpowiedniczka, eko torba może być elementem stylizacji. Dobrana kolorystycznie do odzieży wierzchniej, komplementarnie albo kontrastowo, będzie stanowić jej modne uzupełnienie. Spowoduje to, że będą one bardzo chętnie noszone i używane, zatem przekaz reklamowy będzie w sposób nienachalny przedstawiony osobom pozostającym w kontakcie wzrokowym z użytkownikiem tego gadżetu.
Eko torby z nadrukiem często dodawane są do pakietów startowych na zawodach sportowych, czy zestawów powitalnych wręczanych uczestnikom w czasie zlotów hobbystów. To praktyczna i estetyczna pamiątka. Logo organizatora lub symbol graficzny zawodów budzi miłe wspomnienia oraz zachęca do udziału w kolejnych edycjach. Bawełniana torba na ramię niewątpliwie wielokrotnie posłuży w czasie robienia zakupów.
Możliwości techniczne pozwalają aktualnie na wykonanie bardzo wysokiej jakości, wielokolorowego, trwałego nadruku. Warto więc zainwestować w ten trwały, miły dla oka i niewyobrażalnie użyteczny produkt reklamowy.

Polecana strona: eko torby z nadrukiem.