Zainwestuj w dobry naciąg

Tenis ziemny jest sportem cieszącym się ogromną popularnością w naszym kraju wśród elit. Jest to bardzo drogi sport i zdecydowanie jeden z droższych, które moglibyśmy uprawiać. Na tą renomę tenis zasłużył sobie z de fakto wielu powodów.

Same lekcje gry w tenisa w dziale nie są zbyt drogie i posiadają stawkę podobną do innych sportów. Na nieszczęście, ale do tej stawki będziecie jeszcze musieli doliczyć wynajem kortu tenisowego, który wcale nie jest tani. Oprócz opłaceniem kortu , a ponadto zajęć będziecie musieli wyposażyć się w bardzo dobry sprzęt. Bez wątpienia każda firma tenisowa chętnie dostarczy wam najlepszy jakościowo sprzęt, natomiast nie jest to drobna inwestycja. Zakupienie ubrania do tenisa, butów, rakiety , a dodatkowo naciągu wiąże się z wydatkiem od tysiąca do dosłownie dwóch tyś. zł, o ile w tym samym momencie inwestujecie w wysokiej jakości produkty.
Kolejnym dość regularnym wydatkiem jest naciąg tenisowy. Właściwie każdy zaczynający gracz grający maksymalnie dwa razy w tygodniu powinien co najmniej raz na dwa lub trzy miesiące wymienić naciąg w swojej rakiecie. Przy częstszej grze będziecie musieli o sporo częściej wymieniać naciąg. Po kilku tygodniach użytkowania rakiety struna tenisa staje się słabsza, co na nieszczęście powoduje, że musicie użyć większej siły do odbicia piłeczki. Przy długiej grze w tenisa jest to zatem całkowicie niedopuszczalne, gdyż będziecie o wiele szybciej się męczyć. Tenis ziemny jest niesamowicie wyczerpującym fizycznie sportem, więc zdecydowanie nie potrzebujecie dodatkowego obciążenia.
Sprawdź tutaj: marbello strings.