Prawnik od spraw odszkodowań

Jeżeli pragniemy otrzymać uczciwą kwotę odszkodowania od firmy ubezpieczeniowej, to z całkowitą czyli stu procentową pewnością warto skorzystać z fachowych usług prawnych, jakie świadczy kancelaria adwokacka odszkodowania. Adwokaci mają staranną edukację, jak także wieloletnie doświadczenie, a więc z ich pomocą niewątpliwie uda nam się szybko zakończyć sprawę z towarzystwem ubezpieczeniowym uzyskując adekwatną kwotę odszkodowania, jak także zadośćuczynienia za straty moralne.
Odszkodowania za wypadki drogowe i komunikacyjne – gdzie szukać pomocy?
Nie ulega wątpliwości, że każdemu poszkodowanym w wyniku wypadków drogowych oraz komunikacyjnych należą się uczciwe odszkodowania, które powinny być wypłacone przez firmy ubezpieczeniowe.

Pamiętajmy o tym, że odszkodowanie z oc sprawcy wypłacane przez firmę ubezpieczeniową, w której miał wykupioną aktualną polisę odpowiedzialności cywilnej powinno pokrywać koszty leczenia, ale również wizyty w placówkach rehabilitacyjnych oraz fizjoterapeutycznych. Warto pamiętać również o tym, że powinny być nam zwrócone koszty dojazdów do placówek medycznych, jak też konsultacji medycznych, dlatego wskazane jest kompletowanie wszelkiej dokumentacji potwierdzającej poniesione koszty. Muszą to być także paragony czy faktury zaświadczający o uszkodzonym mieniu, np takim jak kask czy telefon komórkowy w sytuacji wypadku motocyklisty. Warto dodać o tym, że kancelaria odszkodowawcza oferuje bezpłatną wycenę odszkodowania, jeśli przedstawimy własną sprawę, a prowizja naliczona jest dopiero po zakończonej sprawie.

Źródło informacji: zadośćuczynienie za wypadek komunikacyjny