Zabezpieczanie danych

Kiedy korzystasz ze swojego smartfonu, czy komputera nie w każdej chwili wolisz, ażeby osoby z boku widziały to, co wyświetla się na twoim monitorze. Nie za każdym razem dlatego, że jest to wielka tajemnica.

W wielu przypadkach ludzie mają po prostu potrzebę indywidualności i nie preferują, by ktoś przez ramie komentował im to, co pojawia się na monitorze. W takich sytuacjach perfekcyjnie sprawdza się filtr prywatyzujący 3M. To nowoczesne rozwiązanie, które sprawia, że pojawiające się na monitorze informacji są nieczytelne dla osób z boku.
Filtry takie powodują swego rodzaju zacienienie ekranu. To jak mikrożaluzja, która powoduje, że odczytanie tego, co znajduje się na monitorze, pod pewnym katem, jest po prostu niemożliwe. Filtr prywatyzujący z powodzeniem ma możliwość być zastosowany na domowym i firmowym komputerze. Zakłada się je również na urządzeniach mobilnych. W wielu przypadkach stosuje się także folie prywatyzujące. I one, i filtry prywatyzujące nie jedynie gwarantują prywatność, ale zabezpieczają także przed kradzieżą wzrokową danych. Na takie rozwiązania decyduje się obecnie kilka osób, bo w większości przypadków korzysta się dzisiaj ze smartfonów. Nie tylko do przeglądania witryn portali społecznościowych, niemniej jednak i aplikacji bankowych. W ich przypadku filtr prywatyzujący 3M stanowi doskonałe zabezpieczenie haseł dotyczących logowania. Produkcją tak innowacyjnych filtrów zajmują się specjalistyczne firmy, które w razie konieczności pomagają też w wyborze najodpowiedniejszego z nich. Na takie rozwiązania decydują się o osoby prywatne i firmy.
Polecamy: filtry prywatyzujące.